O pouťové sobotě vyzve Vrchlabí jeden z nejlepších anglických univerzitních týmů - University of Exeter

Muži 08.06.2022

Podmínky se nám sešly opravdu perfektní. Za 10 let jsme nikdy nehráli doma o pouťové sobotě. Až letos! A bude to zážitek jak se patří. V Anglii hraje rugby league celkem 39 univerzit, avšak University of Exeter je hodnocena jako 5. nejlepší univerzitní tým. To samo o sobě vypovídá o tom, že sem nepřijedou nějací nazdárci, ale ragbisté na úrovni ze země, kde rugby i rugby league patří mezi nejoblíbenější sporty.

Celkem toho o soupeři mnoho nevíme. Viděli jsme několik zápasů na YouTube, kde se tým prezentuje rychlým vybíháním v obraně, na které popravdě nejsme z české republiky zvyknutí a rychlou kombinační hrou, kterou nám letos zatápěl jenom Hradec Králové a která nám taky moc nechutná. Už teď je jasné, že nás čeká střet stylů, jelikož naše rugby se v posledních letech opírá o rychlou a tvrdou hru na středu hřiště.

Když jsme u té hry na středu hřiště, máme pro vás připraveno 115 kg překvapení. Jestli se jedná o zahraničního hráče, nebo bombový přestup na domácí scéně se dozvíte už tuto sobotu 11. června 2022 od 17:00 na fotbalovém hřišti v Podhůři (Naše hřiště budeme po zvětšování otevírat až na podzim). Vstupné bude jako vždy dobrovolné.

Doražte nás podpořit a ať dopadneme jakkoliv, užijte si parádní rugby league!

Galerie

Oblečte se do klubových barev

Mikina MSV 1050 Kč

Mikina tréninkové triko 550 Kč