Tréninky


Od 1. února se kategorie U14, U16, U18 a Muží vrací opět na hřiště.

Soustředění v roce 2024 proběhne opět na Smejkalově boudě, a to v termínu od 3. do 9. srpna 2024.

Přípravka Ročníky: 2016 - 2018
Čas Místo Hlavní trenér
Pondělí 16:00 - 17:00 Tělocvična ZŠ Liščí kopec Bořek Rozlílek
Úterý 17:15 - 18:15 Box (Victory gym Vrchlabí)
Volitelný doplňkový sport
6.2.2024 - 3.4.2024 po předchozím přihlášení na celý kurz
Štěpánka Grundová
Středa 17:00 - 17:50 Aquacentrum Vrchlabí (kondiční plavání)
Volitelný doplňkový sport
31.1.2024 - 3.4.2024 po předchozím přihlášení na celý kurz
Věra Hradecká
Pátek 15:00 - 16:00 Tělocvična ZŠ Liščí kopec Bořek Rozlílek
U10 Ročníky: 2014 - 2015
Čas Místo Hlavní trenér
Pondělí 17:15 - 18:45 Umělka ZŠ Liščí kopec (venku)
V případě špatného počasí bude trénink v 16:00 - 17:30 v tělocvičně ZŠ Liščí kopec. Budeme psát do WhatsAppových skupin.
David Lahr & Petr Procházka
Úterý 17:15 - 18:15 Box (Victory gym Vrchlabí)
Volitelný doplňkový sport
6.2.2024 - 3.4.2024 po předchozím přihlášení na celý kurz
Štěpánka Grundová
Středa 18:00 - 18:50 Aquacentrum Vrchlabí (kondiční plavání)
Volitelný doplňkový sport
31.1.2024 - 3.4.2024 po předchozím přihlášení na celý kurz
Věra Hradecká
Pátek 16:00 - 17:30 Tělocvična ZŠ Liščí kopec David Lahr & Petr Procházka
U12 Ročníky: 2012 - 2013
Čas Místo Hlavní trenér
Pondělí 17:15 - 18:45 Umělka ZŠ Liščí kopec (venku)
V případě špatného počasí bude trénink v 16:00 - 17:30 v tělocvičně ZŠ Liščí kopec. Budeme psát do WhatsAppových skupin.
David Lahr & Petr Procházka
Úterý 17:15 - 18:15 Box (Victory gym Vrchlabí)
Volitelný doplňkový sport
6.2.2024 - 3.4.2024 po předchozím přihlášení na celý kurz
Štěpánka Grundová
Středa 18:00 - 18:50 Aquacentrum Vrchlabí (kondiční plavání)
Volitelný doplňkový sport
31.1.2024 - 3.4.2024 po předchozím přihlášení na celý kurz
Věra Hradecká
Pátek 16:00 - 17:30 Tělocvična ZŠ Liščí kopec David Lahr & Petr Procházka
U14 Ročníky: 2010 - 2011
Čas Místo Hlavní trenér
Pondělí 17:15 - 18:45 Umělka ZŠ Liščí kopec (venku) Petr Procházka & Tomáš Valenta
Úterý 17:15 - 18:15 Box (Victory gym Vrchlabí)
Volitelný doplňkový sport
6.2.2024 - 3.4.2024 po předchozím přihlášení na celý kurz
Štěpánka Grundová
Středa 18:00 - 18:50 Aquacentrum Vrchlabí (kondiční plavání)
Volitelný doplňkový sport
31.1.2024 - 3.4.2024 po předchozím přihlášení na celý kurz
Věra Hradecká
Pátek 16:00 - 17:30 Tělocvična ZŠ Liščí kopec Petr Procházka & Tomáš Valenta
U16 Ročníky: 2008 - 2009
Čas Místo Hlavní trenér
Úterý 18:30 - 20:00 Umělka Stadion Vejsplachy Jan Hovard & David Lahr
Pátek 18:30 - 20:00 Umělka Stadion Vejsplachy Jan Hovard & David Lahr
Muži + U18 Ročníky: 2007 a starší
Čas Místo Hlavní trenér
Úterý 18:30 - 20:00 Umělka Stadion Vejsplachy David Lahr & Jakub Hudrlík
Pátek 18:30 - 20:00 Umělka Stadion Vejsplachy David Lahr & Jakub Hudrlík