Sponzoring

Vážení potencionální sponzoři,

rádi bychom vás seznámili s naším mladým a ambiciózním rugby league klubem, fungujícím již od roku 2010. V roce 2022 a 2023 jsme získali titul Mistra České republiky v tomto vzrušujícím sportu. Tento úspěch však představuje pouze začátek naší cesty.

Rugby league je sport, který je výzvou nejen po fyzické, ale také finanční stránce. Náklady spojené s údržbou hřiště, propagací, vybavením, a především s cestami na zápasy jsou značné. Naše soutěžní prostředí zahrnuje kluby z celé České republiky, jako jsou Teplice, Hradec Králové, Havlíčkův Brod, Havířov, Ostrava, Praha nebo na zahraničních zápasech.

V posledních letech jsme se zaměřili na rozvoj mládeže, což vyvrcholilo významným projektem juniorské akademie BVP Academy, která se aktivně zapojuje do celorepublikové Národní ligy v XV rugby. Tento program poskytuje mladým hráčům nejen sportovní vzdělání, ale také podporu jejich osobnostního a akademického rozvoje.

Drtivá většina členů bere náš klub jako druhou rodinu. Vždy jsme spoléhali především na společnou komunitu, společnými silami jsme vybudovali vlastní hřiště, workoutové hřiště. Nedílnou součástí této komunity vždy byly i sponzoři, bez nich bychom zkrátka nemohli dosáhnout takové úrovně a nabídnout našim členům tolik, co můžeme teď.

Vaše podpora by pro nás znamenala neocenitelnou pomoc při dosahování našich cílů a udržení naší konkurenceschopnosti v rámci českého rugby league. Jsme přesvědčeni, že společně můžeme vytvořit silnou a trvale úspěšnou organizaci.

Co můžeme nabídnout na oplátku?

Rádi umístíme vaše logo, či jinou reklamu na naše reklamní předměty. Reklamu vám můžeme umístit na:

  • Billboardy na hřišti
  • Reklamní plochy na našem hřišti
  • Dresy
  • Web
  • Propagační předměty (stojny, plakáty)
  • Sociální sítě (Facebook, Instagram)

Dresy

Plakáty

Billboard

Stojna

Máte-li zájem náš klub podpořit, neváhejte kontaktovat Davida Lahra. Budeme vděční za jakoukoliv částku, či jinou podporu.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři