Rozpis zápasů a turnajů pro jaro 2024

U8
Datum Místo Soutěž / turnaj
Ne 14. dubna Říčany Turnaj
Ne 21. dubna Slavia Praha Turnaj
Ne 19. května Babice Turnaj
Ne 26. května Iuridica Turnaj
U10
Datum Místo Soutěž / turnaj
Ne 24. března ??? Turnaj
Ne 14. dubna Přelouč Turnaj
Ne 28. dubna Petrovice Turnaj
Ne 26. května Sparta Praha Turnaj
U12
Datum Místo Soutěž / turnaj
Ne 3. března Říčany Halový turnaj
Čt 21. března - Ne 24. března Parma, Itálie Výběrový turnaj
So 6. dubna Petrovice PYRF | Mezinárodní klubový turnaj
Ne 14. dubna Babice Turnaj
Ne 21. dubna Tatra Smíchov Turnaj
Ne 28. dubna Přelouč Turnaj
Ne 19. května Sparta Praha Turnaj
Ne 26. května Slavia Praha Turnaj
U14
Datum Domácí tým Hosté Místo Soutěž
Ne 17. března BVP Academy vs. KRARARUBU Národní liga rugby union U14 | Základní část
Ne 7. dubna Brno vs. BVP Academy Národní liga rugby union U14 | Základní část
Ne 14. dubna BVP Academy vs. Tatra Smíchov B Národní liga rugby union U14 | Základní část
Ne 21. dubna PLIUS vs. BVP Academy Národní liga rugby union U14 | Základní část
Čt 20. června - Ne 23. června United World Games | Klagenfurt, Rakousko
U16
Datum Domácí tým Hosté Místo Soutěž
So 16. března Česká republika vs. Norsko Hradec Králové Přípravný zápas rugby league
So 16. března Olomouc vs. BVP Academy Národní liga rugby union U16 | Základní část
So 23. března BVP Academy vs. KRARARUBU Národní liga rugby union U16 | Základní část
So 6. dubna Ostrava/Havířov vs. BVP Academy Národní liga rugby union U16 | Základní část
So 13. dubna BVP Academy vs. Tatra Smíchov B Národní liga rugby union U16 | Základní část
So 20. dubna Olymp Praha vs. BVP Academy Národní liga rugby union U16 | Základní část
Čt 20. června - Ne 23. června United World Games | Klagenfurt, Rakousko
U18
Datum Domácí tým Hosté Místo Soutěž
So 16. března Česká republika vs. Norsko Hradec Králové Přípravný zápas rugby league
Ligová sezona U18 začíná v září 2024.
Muži
Datum Domácí tým Hosté Místo Soutěž
6. - 7. dubna 1. turnaj ??? CZRLA 9's pohár
20. - 21. dubna 2. turnaj ??? CZRLA 9's pohár
4. - 5. květen 3. turnaj Letohrad CZRLA 9's pohár
18. - 19. květen 4. turnaj ??? CZRLA 9's pohár
Duben - Květen BSL
So 1. června Slavia Hradec Králové vs. Mad Squirrels Vrchlabí 1. liga CZRLA | 1. kolo
Ne 16. června Mad Squirrels Vrchlabí vs. Krupka Dragons Rugby hřiště Vrchlabí 1. liga CZRLA | 2. kolo
So 29. června Rychnov Deers vs. Mad Squirrels Vrchlabí 1. liga CZRLA | 3. kolo
Ne 8. září Mad Squirrels Vrchlabí vs. Slavia Hradec Králové Rugby hřiště Vrchlabí 1. liga CZRLA | 4. kolo
So 21. září Krupka Dragons vs. Mad Squirrels Vrchlabí 1. liga CZRLA | 5. kolo
Ne 6. října Mad Squirrels Vrchlabí vs. Rychnov Deers Rugby hřiště Vrchlabí 1. liga CZRLA | 6. kolo
So 12. října GRANDFINÁLE ??? 1. liga CZRLA