Přípravka si užila první turnaj

Novinky Autor: David Lahr Vytvořeno: 17.04.2024

V neděli 14. dubna 2024 jsme poprvé vyrazili na turnaj i s našimi nejmenšími ragbisty do Říčan.

Ač o výsledky v těchto kategoriích vůbec nejde, našim "osmičkám" se povedlo hned vyhrát první utkání nad týmem z Pragovky. A nervozita byla rázem ta tam. Historicky první pětky položila Klárka Dolská a v prvním utkání jich nasázela hned 5. Další 3 utkání se nám vyhrát nepodařilo. O fous jsme prohráli s Přeloučí 6:5. Naopak nejkrásnější utkání jsme odehráli se zkušenější Slávií Praha. Z tohoto utkání máme ale největší radost, protože jsme si pro pětky došli kolektivní prací, množstvím přihrávek a offloadů.

Dojmy z prvního turnaje jsou super! Děti chtějí hrát. Hrají týmově a s radostí, našim nejmladším ve hře radí. Trápila nás nezkušenost, třeba s běháním do k autům, nebo jsme nebojovali o uvolněné míče po skládce. To ale samozřejmě k prvním turnajům patří a moc se těšíme na další.

Na závěr nechyběla týmová zmrzka a společný oběd.

Velké poděkování patří trenérskému štábu (Bořek, Zdenda, David) a velkému množství rodičů, kteří nám udělali perfektní atmosféru. 


Soustředění

Smejkalova bouda (Přípravka, U10, U12) »
Ne 04.08.2024 - Pá 09.08.2024

Green Valley, Chotýšany (U14) »
Ne 25.08.2024 - Pá 30.08.2024

Břehy (U16, U18) »
St 21.08.2024 - Ne 25.08.2024

Nábor dětí & mládeže 2024

Nábor probíhá celoročně. Na odkazech níže najdete rozpis tréninků a bližší infromace k jednotlivým kategoriím. Ideální je i zavolat trenérovi, který vám poskytne všechny potřebné informace a poskládá trénink tak, aby se chytnul i úplný nováček.

Více informací »

Nábor do týmu mužů

Tým mužů zažívá svoje nejlepší období, ale stojíme nohama na zemi a jsme si vědomi, že nemusí trvat věčně. Rádi mezi sebe přivítáme další nové tváře. Předchozí zkušenost s rugby není potřeba. Pokud se nebojíš kontaktu, jsi týmový hráč a chceš makat, doraž na trénink, ideálně i nejdřív zavolej trenérovi, který ti poskytne všechny potřebné informace a připraví trénink tak, aby ses chytnul.

Více informací »

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři