Sroki Lodž 6 : 36 Mad Squirrels Vrchlabí

Novinky Vytvořeno: 18.05.2023 Poslední změna: 07.03.2024

Před začátkem První ligy jsme se vyrazili rozehrát na přípravný zápas do polské Lodže, kde jsme vyzvali aktuálního polského mistra, Sroki Lodž.

Od zápasu jsme neměli vysoké očekávání, protože poslední vzájemné utkání skončilo naší vysokou výhrou a chtěli jsme se spíše sehrát s nově příchozími juniory a rozloučit se s Tarasem Turkevyčem, který se stěhuje do Norska.

Poláci ale do zápasu nastoupili zostra a první poločas byl tvrdší než některé zápasy v ČR. V roji jsme s Lodží hráli vyrovnanou partii, rozhodující byl ale náš útok, na který polský mistr nedokázal reagovat.

Naší hru stěžovalo počasí, tedy slejvák a teplota hluboko pod naším očekáváním.

Do kabin jsme šli za stavu 6 : 18, avšak v druhém poločasu došla Lodži fyzička a zápas byl relativně v našich rukou.

Soustředění

Smejkalova bouda (Přípravka, U10, U12) »
Ne 04.08.2024 - Pá 09.08.2024

Green Valley, Chotýšany (U14) »
Ne 25.08.2024 - Pá 30.08.2024

Břehy(U16, U18)
St 21.08.2024 - Ne 25.08.2024

Nábor dětí & mládeže 2024

Nábor probíhá celoročně. Na odkazech níže najdete rozpis tréninků a bližší infromace k jednotlivým kategoriím. Ideální je i zavolat trenérovi, který vám poskytne všechny potřebné informace a poskládá trénink tak, aby se chytnul i úplný nováček.