Sezóna začíná za 5 týdnů!

Muži 15. Březen

Do prvního zápasu zbývá 5 týdnů! Letošní ročník bude sice opět rozdělen na dvě Divize. I ta druhá bude ale odehrána ve 13 hráčích. Abychom vyhověli všem krkonošským hráčům, rozhodli jsme se nastoupit do obou soutěží, ale:

Do Divize 1 společně s Berounem

Největší naší slabinou v loňském roce byla absence roje, rozumějte absence urostlých hráčů, hrajících velmi fyzickou hrou. Bylo to způsobené hlavně tím, že v týmu máme vesměs mladé, běhavé hráče ve věku 17-20 let, kteří si sice vedli perfektně v juniorské soutěži, kterou ovládli, na mužskou soutěž musí ale ještě dozrát. Lokomotiva Beroun má ale opačný problém. V širším reprezentačním výběru měla v minulém roce 3 rojníky. Lukáše Krištofa, Pavla Mejstříka a Jiřího Sluku. Spolupráce se tak nabízí!

A rozhodně nejsme jediní, kteří zbrojí. Orlům z Havlíčkova Brodu budou velmi pravděpodobně hostovat hráči Chrudimi, Krupka Dragons pak již dřív ohlásila spolupráci s Traitors z Ústí nad Labem. 

Vyšší úroveň, méně zápasů

Zdá se tedy, že nás čekají top zápasy a žádný tým by rozhodně neměl mít problém se soupiskou, naopak!

Na rozdíl od minulého roku nebudeme hrát 12 zápasů, ale pouze 6 v základní části, plus play off. Bude tak více času na reprezentační utkání a reprezentační soustředění. Letos totiž Národní tým čeká náročná sezóna v Mistrovství Evropy skupiny "C".

Do Divize 2 sami za sebe

Rozhodně chceme dát prostor i nováčkům, kteří se do týmu připojili po náboru. Zejména v Jilemnici zažívá RL velký boom. V Divizi 2 pak dostanou šanci nováčci, kteří se rozehrají se soupeřem na podobné úrovni. 

Oblékněte se do klubových barev

Generální partneři

Hlavní partneři

RozumímePR
Leopold Tuma Filmová tiskárna
Leopold Tuma Renovace hliníku

Partneři