Chci hrát rugby league

Přijďte se podívat

Pokud chcete vědět, jestli je rugby league ten správný sport právě pro Vás, přijďte se podívat na trénink, nebo nám zavolejte a zeptejte na vše, co Vás napadne.

Využijte zářijový nábor pro děti od 6 do 15 let a přijďte se podívat, nebo si trénink zkusit. Více informací najdete zde.

Vyplňte registraci

Klubová registrace

Registrace je velice jednoduchá. Nemusíte nic tisknout, stačí vyplnit tento online formulář. Díky registraci budou mít trenéři vždy u sebe informace o Vašem zdravotním stavu, nebo kontakt.

Registrace hráče do České Asociace Rugby League

Abychom mohli registrovat nového hráče, je nutné:


Zaplaťte členské příspěvky

Členské příspěvky jsou stanoveny na 1.500 Kč (1.000 Kč členský příspěvek do klubu, 500Kč registrace do soutěží) na jeden rok. Zaplatit prosím ideálně na účet: 1308912/0300. Do zprávy pro příjemce uveďte : Členské příspěvky rugby league, Oddíl (muži, U18, U15, U12, U9), jméno a příjmení

Bavte se rugby!

Užívejte se tréninky a zápasy na plno!

V případě špatného počasí se vždy raději podívejte sem: http://www.rugby-vrchlabi.cz/treninky/. Zejména u juniorksých kategorií tak lehce zjistíte, jestli trénink neodpadl, nebo se nepřesunul do tělocvičny. V případě změny Vám trenéři pošlou včas SMS.