Utkání
Přípravka | ||
---|---|---|
Datum | Místo | Soutěž / turnaj |
Ne 14. dubna | Říčany | Turnaj |
Ne 21. dubna | Slavia Praha | Turnaj |
Ne 19. května | Babice | Turnaj |
Ne 26. května | Iuridica | Turnaj |
U10 | ||
---|---|---|
Datum | Místo | Soutěž / turnaj |
Ne 24. března | ??? | Turnaj |
Ne 14. dubna | Přelouč | Turnaj |
Ne 28. dubna | Petrovice | Turnaj |
Ne 26. května | Sparta Praha | Turnaj |
U12 | ||
---|---|---|
Datum | Místo | Soutěž / turnaj |
Ne 3. března | Říčany | Halový turnaj |
Čt 21. března - Ne 24. března | Parma, Itálie | Výběrový turnaj |
So 6. dubna | Petrovice | PYRF | Mezinárodní klubový turnaj |
Ne 14. dubna | Babice | Turnaj |
Ne 21. dubna | Tatra Smíchov | Turnaj |
Ne 28. dubna | Přelouč | Turnaj |
Ne 19. května | Sparta Praha | Turnaj |
Ne 26. května | Slavia Praha | Turnaj |
U14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Datum | Domácí tým | Hosté | Místo | Soutěž | |
Ne 17. března | BVP Academy | vs. | KRARARUBU | Národní liga rugby union U14 | Základní část | |
Ne 7. dubna | Brno | vs. | BVP Academy | Národní liga rugby union U14 | Základní část | |
So 13. dubna | BVP Academy | vs. | Tatra Smíchov B | Vrchlabí rugby hřiště | Národní liga rugby union U14 | Základní část |
Ne 21. dubna | PLIUS | vs. | BVP Academy | Národní liga rugby union U14 | Základní část | |
Čt 20. června - Ne 23. června | United World Games | Klagenfurt, Rakousko |
U16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Datum | Domácí tým | Hosté | Místo | Soutěž | |
So 16. března | Česká republika | vs. | Norsko | Hradec Králové | Přípravný zápas rugby league |
So 23. března | BVP Academy | vs. | KRARARUBU | Národní liga rugby union U16 | Základní část | |
Ne 31. března | Olomouc | vs. | BVP Academy | Národní liga rugby union U16 | Základní část | |
So 6. dubna | Ostrava/Havířov | vs. | BVP Academy | Národní liga rugby union U16 | Základní část | |
So 13. dubna | BVP Academy | vs. | Tatra Smíchov B | Vrchlabí rugby hřiště | Národní liga rugby union U16 | Základní část |
So 20. dubna | Olymp Praha | vs. | BVP Academy | Národní liga rugby union U16 | Základní část | |
Čt 20. června - Ne 23. června | United World Games | Klagenfurt, Rakousko |
U18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Datum | Domácí tým | Hosté | Místo | Soutěž | |
So 16. března | Česká republika | vs. | Norsko | Hradec Králové | Přípravný zápas rugby league |
Ligová sezona U18 začíná v září 2024. |
Muži | |||||
---|---|---|---|---|---|
Datum | Domácí tým | Hosté | Místo | Soutěž | |
Ne 7. dubna | 1. turnaj | Havlíčkův Brod | CZRLA 9's pohár | ||
20. - 21. dubna | 2. turnaj | Beroun | CZRLA 9's pohár | ||
4. - 5. květen | 3. turnaj | Letohrad | CZRLA 9's pohár | ||
Ne 18. květen | 4. turnaj | Krupka | CZRLA 9's pohár | ||
Duben - Květen | BSL | ||||
So 1. června | Slavia Hradec Králové | vs. | Mad Squirrels Vrchlabí | 1. liga CZRLA | 1. kolo | |
Ne 16. června | Mad Squirrels Vrchlabí | vs. | Krupka Dragons | Rugby hřiště Vrchlabí | 1. liga CZRLA | 2. kolo |
So 29. června | Rychnov Deers | vs. | Mad Squirrels Vrchlabí | 1. liga CZRLA | 3. kolo | |
Ne 8. září | Mad Squirrels Vrchlabí | vs. | Slavia Hradec Králové | Rugby hřiště Vrchlabí | 1. liga CZRLA | 4. kolo |
So 21. září | Krupka Dragons | vs. | Mad Squirrels Vrchlabí | 1. liga CZRLA | 5. kolo | |
Ne 6. října | Mad Squirrels Vrchlabí | vs. | Rychnov Deers | Rugby hřiště Vrchlabí | 1. liga CZRLA | 6. kolo |
So 12. října | GRANDFINÁLE | ??? | 1. liga CZRLA |