Sezóna začíná za 5 týdnů!

Muži 02.03.2019

Do prvního zápasu zbývá 5 týdnů! Letošní ročník bude sice opět rozdělen na dvě Divize. I ta druhá bude ale odehrána ve 13 hráčích. Abychom vyhověli všem krkonošským hráčům, rozhodli jsme se nastoupit do obou soutěží, ale:

Do Divize 1 společně s Berounem

Největší naší slabinou v loňském roce byla absence roje, rozumějte absence urostlých hráčů, hrajících velmi fyzickou hrou. Bylo to způsobené hlavně tím, že v týmu máme vesměs mladé, běhavé hráče ve věku 17-20 let, kteří si sice vedli perfektně v juniorské soutěži, kterou ovládli, na mužskou soutěž musí ale ještě dozrát. Lokomotiva Beroun má ale opačný problém. V širším reprezentačním výběru měla v minulém roce 3 rojníky. Lukáše Krištofa, Pavla Mejstříka a Jiřího Sluku. Spolupráce se tak nabízí!

A rozhodně nejsme jediní, kteří zbrojí. Orlům z Havlíčkova Brodu budou velmi pravděpodobně hostovat hráči Chrudimi, Krupka Dragons pak již dřív ohlásila spolupráci s Traitors z Ústí nad Labem. 

Vyšší úroveň, méně zápasů

Zdá se tedy, že nás čekají top zápasy a žádný tým by rozhodně neměl mít problém se soupiskou, naopak!

Na rozdíl od minulého roku nebudeme hrát 12 zápasů, ale pouze 6 v základní části, plus play off. Bude tak více času na reprezentační utkání a reprezentační soustředění. Letos totiž Národní tým čeká náročná sezóna v Mistrovství Evropy skupiny "C".

Do Divize 2 sami za sebe

Rozhodně chceme dát prostor i nováčkům, kteří se do týmu připojili po náboru. Zejména v Jilemnici zažívá RL velký boom. V Divizi 2 pak dostanou šanci nováčci, kteří se rozehrají se soupeřem na podobné úrovni. 

Galerie

Oblečte se do klubových barev

Mikina MSV 1050 Kč

Mikina tréninkové triko 550 Kč