Jak se dařilo mužům na hradeckých devítkách?

Muži 02.05.2019

Po nekonečné zimní přípravě jsme si zahráli první turnaj, na který jsme postavili dva týmy, Vrchlabí a Trutnov.

Vrchlabský tým byl postaven převážně z hráčů první divize z Vrchlabí a Berouna, trutnovský celek byl založen na hráčích Trutnova, který doplňovali naši junioři a dva lídři, Honza Hovard a Taras Turkevyč.

Hodonín + Mikulov 4 : 30 Vrchlabí

První dva kontakty s míčem a dva předhozy. To je přesně to, co v zápase dlouhém 18 minut nechcete. Soupeř využil výhody a přečíslením na hraji hřiště položil první try. To bylo ale naštěstí vše, k čemu jsme moravany pustili. Zbytek zápasu byl v naší režii.

Moravská Třebová 4 : 12 Vrchlabí

Kvůli nesmyslnému faulu našeho hráče v prvních minutách se zbytek utkání odehrál zbytečně agresivně, což vedlo ke zranění Lukáše Krištofa, který je tak mimo na nedělní zápas s Hradcem Králové. Naštěstí se jedná jen o výron kotníku a bude brzy OK. Ale zpět k zápasu. Moravská Třebová se kontaktu rozhodně nebojí, hrají hodně na offloady (připrávka ve skládce) a tím jsou nebezpeční. Rozhodně si je dokážeme příští rok představit jako tým v první divizi.

Hradec Králové 14 : 26 Hradec Králové

Asi nejočekávanější zápas turnaje. Ani z jedné strany nebyla nouze o big hity a útočné akce. Bohužel pro nás se nám nepodařilo reagovat na cintlerův falešný kříž, kterým šikanuje soupeře už od dob, co začal hrát RL. Větším problém pro nás byl Honza Heininger, který se vždy ukázal někde na křídle a bez větších problémů došel až za tryline.

Chrudim + Havlíčkův Brod 14 : 0 Trutnov

Hradec Králové 30 : 4 Trutnov

Letohrad 4 : 4 Trutnov

Přestože Trutnovu chyběl jeho hlavní tahoun, Martin Košťál, kluci hráli dobře. Pro většinu hráčů se jednalo o první konfrontaci s prvo divizními týmy. Na Chrudim a Hradec Králové to sice nestačilo, ale důležité pro nás je, že s juniory můžeme počítat na střídačku v zápasech Divize 1. Rozhodně nebudou jen do počtu.

Galerie

Oblečte se do klubových barev

Mikina MSV 1050 Kč

Mikina tréninkové triko 550 Kč