Mláděž

Přípravka 6-9 let

V přípravce nám jde o zábavu a radost z pohybu. Pomocí her učíme naše mladé hráče základní rugbyové dovednosti, jako je přihrávka a pohyb s míčem. Ve hrách se snažíme rozvinout rychlost, hbitost, dynamiku a vytrvalost. Cílem je připravit děti fyzicky i technicky na přechod do bezkontaktního rugby.


Přípravka 10-14 let

Jedná o bezkontaktní rugby, kde se stačí k zastavení soupeře pouze dotknout, místo klasické skládky. Tento druh rugby je díky bezkontaktnosti bezpečný, odstraní váhové a velikostní rozdíly a všechny hráče učí týmové práci a organizaci, která je alfou omegou. Protože probourat se silou tu prostě nejde.

Podívejte se, jak jsme si užili turnaj:


U18

V tomto týmu hrají a trénují kluci od 15 let do 18 let. Hrajeme již v plném kontaktu turnajovou verzi, tzv. Rugby League 9s. Není třeba se bát věkového rozdílu, do zápasu pouštíme pouze připravené hráče a v tréninku se přizpůsobíme individuálně každému jedinci. Právě kvůli tomuto přístupu jsou junioři nedílnou součástí seniorského týmu, ale také juniorské reprezentace.

V roce 2017 reprezentovalo ČR hned 9 juniorů. Jakub Hudrlík nastoupil dokonce v seniorské reprezentaci a Veronika Štefanová se dostala až na Mistrovství Evropy v Irsku.

V roce 2018 reprezentovalo ČR 5 juniorů na Mistrovství Evropy v touch rugby ve Skotsku.

Týmové úspěchy:

  • Mistři ČR v rugby league do 18 let - 2018
  • Vícemistři ČR v rugby league do 18 let - 2017
  • Mistři ČR v rugby league do 18 let - 2016

Individuální úspěchy:

  • Jakub Hudrlík - Nejlepší junior ČR (vyhlášeno CZRLA)
  • Aleš Pour - Nejlepší reprezentační hráč ČR (vyhlášeno CZRLA)

Mistrovský tým za rok 2017