Podzimní nábory dětí a mládeže na rugby

Informace pro hráče 07.10.2020

V pondělí 7. září opět začínáme s juniorskými tréninky a těšíme se na stávající i nové hráče.

Přibíráme děti do kategorií:

  • Přípravka (6-9 let)
  • U12 (10-12 let)
  • U14 (13-14 let)
  • U16 (15-16 let)

Přijďte se na trénink podívat, nebo ho rovnou zkusit. Dětem stačí tenisky/kopačky, šortky a tričko.

Kdy trénujeme? 

Všechny tréninky najdete přehledně zde: https://www.rugby-vrchlabi.cz/treninky/

Co hrajeme?

kontakt na trenéry najde zde: https://www.rugby-vrchlabi.cz/kontakty/

Přípravka nehraje žádné zápasy. Na tréninku hrajeme hry, které kluky a holky zábavnou formou naučí základní herní dovednosti, které použijí, až budou starší.

Kluci z U12, U14 a U2+ už hrají kontaktní rugby. Zatímco U12 hraje převážně zimní halové turnaje na umělé trávě, kde sbírá své první zápasové zkušenosti, kluci z U15 hrají prakticky celý školní rok. Abychom nasbírali co nejvíce zápasů, hrajeme rugby league, i sedmičkové rugby (rugby 7s které je k vidění na olympiádě).

Kdo trénuje?

Přípravku po Štěpánovi, který se bohužel odstěhoval mimo Vrchlabí, přebere Berenika Štefanová, která rozhodně není žádná začátečnice. Patří k nejlepším hráčkám rugby v ČR a reprezentuje ČR. Odchovankyně Vrchlabí hraje již několik sezón v Pražské Tatře, kde působí i jako trenérka jejich juniorských kategorií.

Naší mláděž v U12, U14,  U16 bude i nadále trénovat David Lahr za asistence H. Hovarda a H. Pešana. David má také bohaté herní i trenérské zkušenosti v rugby league. V mládí působil v anglickém klubu Sharlston Rover, odehrál 13 zápasů v národním týmu a aktuálně trénuje juniorskou reprezentaci do 19 let. Naopak Berenika bude kluky připravovat na turnaje v rugby 7s, které jsou její doména.

Těšíme se na vás.

Galerie

Oblečte se do klubových barev

Mikina MSV 1050 Kč

Mikina tréninkové triko 550 Kč