Informace pro rodiče stávajících hráčů před novou sezónou 2023/2024.

Informace pro hráče 31.08.2023

V nové sezóně nás čeká velké množství novinek, a tak bude nejlepší si vše napsat na jedno místo.

Přípravka (ročníky 2016 - 2018)

Trenéři: Bořek Rozlílek, David Lahr

WhatsAppová skupina

Přípravka bude od letoška pouze do kategorie U8, nikoli U10 a bude mít tréninky samostatně.

U10 (ročníky 2014 - 2015)

Trenéři: David Lahr, Petr Procházka, Bořek Rozlílek

WhatsAppová skupina

U10 se od letošního roku bude pravidelně účastnit ragbyových turnajů. Turnaje budou probíhat jak na trávě, tak během zimy v krytých halách na umělé trávě. Rozpis turnajů zveřejníme, jakmile se rozjedou trénink. U10 budou mít nově tréninky ve stejný čas, jako U12 a U14.

U12 (ročníky 2012 - 2013)

Trenéři: David Lahr, Petr Procházka, Bořek Rozlílek

WhatsAppová skupina

U12 se stejně jako vloni bude pravidelně účastnit ragbyových turnajů. Turnaje budou probíhat jak na trávě, tak během zimy v krytých halách na umělé trávě. Rozpis turnajů zveřejníme, jakmile se rozjedou trénink.

U14 (ročníky 2010 - 2011)

Trenéři: Tomáš Valenta, David Lahr

WhatsAppová skupina

V kategorii U14 se již nehrají turnajově, ale budou se hrát utkání ve velkám XV rugby. Na sezónu je třeba cca 30 dětí kategorii, a tak je spousta menších klubů nucena řešit "spojování". Jelikož se do Krkonoš přistěhoval Petr Procházka, perfektní trenér z Babic a podílí se na vedení našich tréninků, naše cesta vedla právě tam. Společně s Babicemi a Přeloučí vznikl projekt BVP ACADEMY, pod kterým budeme hrát podzimní pohár, tedy série 8 přípravných zápasů, která nám určí soupeře do jarní ligy. Společné tréninky v této kategorii jsou stále v řešení.

U16 (ročníky 2008 - 2009)

Trenéři: Jan Hovard, David Lahr

WhatsAppová skupina

V kategorii U14 & U16 se již nehrají turnajově, ale budou se hrát utkání ve velkám XV rugby. Na sezónu je třeba cca 30 dětí kategorii, a tak je spousta menších klubů nucena řešit "spojování". Jelikož se do Krkonoš přistěhoval Petr Procházka, perfektní trenér z Babic a podílí se na vedení našich tréninků, naše cesta vedla právě tam. Společně s Babicemi a Přeloučí vznikl projekt BVP ACADEMY, pod kterým budeme hrát podzimní pohár, tedy série 8 přípravných zápasů, která nám určí soupeře do jarní ligy. BVP ACADEMY bude minimálně tento podzim trénovat Petr Okleštěk, trenér Sparty, který Spartu dovedl ke 3 titulům a jako hrát dlouho působil profesionálně ve Francii.

Další informace

Galerie

Oblečte se do klubových barev

Mikina MSV 1050 Kč

Mikina tréninkové triko 550 Kč