Informace pro rodiče k podzimu 2019

Informace pro hráče 03.10.2019

Registrace a členské příspěvky na rok 2019/2020

Rodiče všech nových hráčů prosíme o vyplnění elektronické přihlášky. O to stejné prosíme všechny rodiče v případě změny adresy, či telefonního čísla. Zkrátka ať máme na rodiče aktuální kontakt pro případ zrušení tréninku, zranění atd. Členský příspěvek zůstává 1.500 Kč. Prosím zaplatit do konce měsíce října trenérovi na tréninku, nebo na účet. Veškeré informace k příhláškám naleznete zde: https://www.rugby-vrchlabi.cz/chci-hrat-rugby/.

Potvrzení o zaplacení členských příspěvků pojišťovně 

Rádi vystavíme potvrzení o zaplacení členských příspěvků. Dejte nám prosím včas vědět. Ideálně společně se členským příspěvkem.

Stavba plotu kolem hřiště

Stále platí, že nám město Vrchlabí vyčlenilo ve svém rozpočtu peníze na stavbu plotu. Bohužel se celé léto čekalo na dokončení projektu a nyní čekáme na vyřízení stavebního povolení. Veškeré tyto operace zařizuje město Vrchlabí. Předpokládaný termín stavby je březen 2020.

Vánoční objednávka klubového oblečení

Aktuálně máme skladem klubová trička, tréninkové a zápasové šortky. Vše je ihned k odběru. Pokud máte zájem o klubovou mikinu, popřípadě o zápasový dres se jménem a číslem, neváhejte se podívat na seznam klubového oblečení https://www.rugby-vrchlabi.cz/klubove-obleceni/, kde najdete kromě cen i tabulky velikostí. Objednávky posílejte na vrchlabi@rugbyleague.cz a to nejpozději do neděle 13/10/2019.

Podzimní zápasy

Vlivem narození mého druhého syna, kterého očekáváme během tohoto týdne, jsme přesunuli všechny zápasy na později v tomto roce. Alespoň můžeme lépe natrénovat :-).

S týmem Griffins Jablonec nad Nisou bychom měli odehrát v neděli 20/10/2019 první zápas v kontaktním rugby league v kategoriích U15 a U12. Resp. se bude jednat o společný trénink zakončený zápasem. Vše proběhne v Jablonci. O kluky není třeba se bát. Kontakt trénujeme od příměstského tábora a klukům jde a hlavně je baví. Kdo se nebude cítit, hrát samozřejmě nemusí. Může pouze fandit, nebo pomoci týmu nošením vody, atd.

Na listopad plánujeme zápasy v touch rugby s pražskými Prague Galaxy Touch. Přesné termíny Vám dám brzy vědět.

Vybavení na kontakt

Doporučujeme chrániče zubů, které najdete ve sportovních potřebách, u vašeho zubaře, popřípadě na těchto odkazech:

Dále je taky možné použít rugbyovou helmu. Helma ale není podmínkou, je volitelná. Najdete ji na odkazech:

Popřípadě se dá ještě dokoupit vesta, to je ale spíše psychická záležitost, pro pocit, že kluky něco chrání. Opět je pouze volitelná.

Tělocvična

V zimě budeme trénovat opět v tělocvičně ZŠ Liščí kopec ve stejný čas jako teď. Pouze tréninky U12 a U15 budou trvat 1,5 hodiny. O přesunu do tělocvičny budete informováni SMS.

U9 - pondělí 15:00 - 16:00

U12 & U15 - pondělí a pátek 16:00 - 17:30

Galerie

Oblečte se do klubových barev

Mikina MSV 1050 Kč

Mikina tréninkové triko 550 Kč