Krupka Dragons
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 1. kolo
So 8. Duben 14:00
Krupka Dragons  -  Mad Squirrels Vrchlabí
Krupka Dragons
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 1. kolo
So 8. Duben 14:00
Krupka Dragons  vs.  Mad Squirrels Vrchlabí
Orli Havlíčkův Brod
Turnaj Divize 2
So 15. Duben 10:00
Orli Havlíčkův Brod
Slavia Hradec Králové
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 2. kolo
So 22. Duben 14:00
Slavia Hradec Králové  -  Mad Squirrels Vrchlabí
Slavia Hradec Králové
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 2. kolo
So 22. Duben 14:00
Slavia Hradec Králové  vs.  Mad Squirrels Vrchlabí
Mad Squirrels Vrchlabí
Chrudim Rabbitohs
Divize 1 - 3. kolo
So 29. Duben 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  -  Chrudim Rabbitohs
Mad Squirrels Vrchlabí
Chrudim Rabbitohs
Divize 1 - 3. kolo
So 29. Duben 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  vs.  Chrudim Rabbitohs
Lokomotiva Beroun
Turnaj Divize 2
So 6. Květen 10:00
Lokomotiva Beroun
Mad Squirrels Vrchlabí
Turnaj Junioři U18
Ne 7. Květen 10:00
Mad Squirrels Vrchlabí
Mad Squirrels Vrchlabí
Krupka Dragons
Divize 1 - 4. kolo
Ne 14. Květen 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  -  Krupka Dragons
Mad Squirrels Vrchlabí
Krupka Dragons
Divize 1 - 4. kolo
Ne 14. Květen 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  vs.  Krupka Dragons
Slavia Hradec Králové
Turnaj Divize 2
So 20. Květen 10:00
Slavia Hradec Králové
Prague Riverside Sharks
Turnaj Junioři U11
Ne 21. Květen 10:00
Prague Riverside Sharks
Mad Squirrels Vrchlabí
Slavia Hradec Králové
Divize 1 - 5. kolo
Ne 28. Květen 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  -  Slavia Hradec Králové
Mad Squirrels Vrchlabí
Slavia Hradec Králové
Divize 1 - 5. kolo
Ne 28. Květen 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  vs.  Slavia Hradec Králové
Mad Squirrels Vrchlabí U17
Saddleworth Rangers U15 (UK)
Přátelské utkání - 1. kolo
Po 29. Květen 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí U17  -  Saddleworth Rangers U15 (UK)
Mad Squirrels Vrchlabí U17
Saddleworth Rangers U15 (UK)
Přátelské utkání - 1. kolo
Po 29. Květen 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí U17  vs.  Saddleworth Rangers U15 (UK)
Chrudim Rabbitohs
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 6. kolo
Ne 4. Červen 14:00
Chrudim Rabbitohs  -  Mad Squirrels Vrchlabí
Chrudim Rabbitohs
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 6. kolo
Ne 4. Červen 14:00
Chrudim Rabbitohs  vs.  Mad Squirrels Vrchlabí
Jilemnice Boars
Turnaj Divize 2
So 10. Červen 10:00
Jilemnice Boars
Krupka Dragons
Turnaj Junioři U18
Ne 11. Červen 10:00
Krupka Dragons
Krupka Dragons
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 7. kolo
Ne 18. Červen 14:00
Krupka Dragons  -  Mad Squirrels Vrchlabí
Krupka Dragons
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 7. kolo
Ne 18. Červen 14:00
Krupka Dragons  vs.  Mad Squirrels Vrchlabí
Mad Squirrels Vrchlabí
Slavia Hradec Králové
Divize 1 - 8. kolo
Ne 25. Červen 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  -  Slavia Hradec Králové
Mad Squirrels Vrchlabí
Slavia Hradec Králové
Divize 1 - 8. kolo
Ne 25. Červen 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  vs.  Slavia Hradec Králové
Hodonín Black Angles
Turnaj Divize 2
So 1. Červenec 10:00
Hodonín Black Angles
Mad Squirrels Vrchlabí
Moreton College (UK) U20
Přátelské utkání - 2. kolo
So 19. Srpen 16:00
Mad Squirrels Vrchlabí  -  Moreton College (UK) U20
Mad Squirrels Vrchlabí
Moreton College (UK) U20
Přátelské utkání - 2. kolo
So 19. Srpen 16:00
Mad Squirrels Vrchlabí  vs.  Moreton College (UK) U20
Slavia Hradec Králové
Turnaj Junioři U18
So 26. Srpen 10:00
Slavia Hradec Králové
Mad Squirrels Vrchlabí
Chrudim Rabbitohs
Divize 1 - 9. kolo
So 2. Září 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  -  Chrudim Rabbitohs
Mad Squirrels Vrchlabí
Chrudim Rabbitohs
Divize 1 - 9. kolo
So 2. Září 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  vs.  Chrudim Rabbitohs
Mad Squirrels Vrchlabí
Krupka Dragons
Divize 1 - 10. kolo
Ne 10. Září 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  -  Krupka Dragons
Mad Squirrels Vrchlabí
Krupka Dragons
Divize 1 - 10. kolo
Ne 10. Září 14:00
Mad Squirrels Vrchlabí  vs.  Krupka Dragons
Trutnov
Turnaj Divize 2
So 16. Září 10:00
Trutnov
Slavia Hradec Králové
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 11. kolo
Ne 24. Září 14:00
Slavia Hradec Králové  -  Mad Squirrels Vrchlabí
Slavia Hradec Králové
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 11. kolo
Ne 24. Září 14:00
Slavia Hradec Králové  vs.  Mad Squirrels Vrchlabí
Mikulov Roosters
Turnaj Divize 2
So 30. Září 10:00
Mikulov Roosters
Chrudim Rabbitohs
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 12. kolo
Ne 8. Říjen 14:00
Chrudim Rabbitohs  -  Mad Squirrels Vrchlabí
Chrudim Rabbitohs
Mad Squirrels Vrchlabí
Divize 1 - 12. kolo
Ne 8. Říjen 14:00
Chrudim Rabbitohs  vs.  Mad Squirrels Vrchlabí
Orli Havlíčkův Brod
Turnaj Junioři U18
So 14. Říjen 10:00
Orli Havlíčkův Brod
Sponzorováno
Sponzorováno

Hlavní Partneři

ACR Design

RozumímePR
Leopold Tuma Filmová tiskárna

Partneři

Tankovna u Učíků
CANZA
Leopold Tuma Renovace hliníku
Kmeki
Partners
Strombuch
CarClub
CarClub