Krkonošský tým vybojoval druhé místo v prvním trutnovském turnaji

Muži 17. Září 2017

16. září 2017, Trutnov - Vůbec první rugby league turnaj v Trutnově se konal na hřišti FC Volanov za účasti 4 týmů: Hodonín Black Angels, Orli Havlíčkův Brod, Lokomotiva Beroun a samozřejmě hráčů krkonošského celku, tedy hráčů Trutnova, Jilemnice a Vrchlabí.

Reklama

Za domácí tým nastoupila řada juniorů: Tomáš Horák, Richard Pour, Kryštof Pecold, David Vojtíšek, Matěj Greenwood, kteří předváděli perfektní výkony! Naopak sedět jsme nechali Jakuba Hudrlíka, Honzu Zámrského, Daniela Campbbela které trápí lehčí zranění, Vojtu Pekaře, kterého trápí nachlazení a Martina Košťála, trutnovského kapitána, který měl naplánovanou dovolenou, ještě před zveřejněním rozpisu sezóny.

Do turnaje jsme vlétli perfektní výhrou nad Berounem, Orly i Hodonínem. Ve skupině jsme tedy dokázali porazit všechny účastníky turnaje. Největší problém ve skupině nám dělal Hodonín, resp. velikost a dynamika jejich rojníků, ale i z tohoto utkání jsme vyšli jako víťězové.

Finále už byl ale úplně jiný zápas. Na kluky padla nervozita a tak rozjetým útokům v prvním poločasu chyběla stejně dobrá koncovka. Útoky končily předhozem a tak se do vedení dostala Lokomotiva. Naše nervozita zmizela až díky boxerskému utkání Lukáš Mejvald (krkonošský roh) vs. David Dolák (berounský roh).

Od této chvíle se jednalo o úplně jiný a výrazně tvrdší zápas. Na položení jsme dokázali vyrovnat, bohužel se nám nepodařilo prokopnout ani jednu konverzi. Historicky první trutnovský turnaj tak vyhrála berounská Lokomotiva poměrem 12 : 8 a nám nezbývá než gratulovat.

Velké poděkování patří fotbalovému klubu FC Volanov, který nám propůjčil svůj perfektní areál jak k tréninku, tak utkání.

Celkové pořadí:

  1. Lokomotiva Beroun
  2. Krkonoše
  3. Orli Havlíčkův Brod
  4. Hodonín black Angels

Krkonošský tým:

Tomáš Horák, Richard Pour, Kryštof Pecold, David Vojtíšek, Matěj Greenwood, David Lahr, Aleš Pour, Jan Hovard, Pavel Macek, Tomáš Brejtr, David Bělohlávek, Tomáš Valenta.

Nábor juniorů od 14 a mužů od 19 let
Nábor dětí rugby Vrchlabí 2017
Sponzorováno

Už máte dárek pod stromeček?

Sponzorováno
Sponzorováno

Hlavní Partneři

Partneři