Junioři mají našlápnuto na Mistrovství Evropy ve Skotsku

Junioři 28. Listopad 2017

Celkem šest juniorů z Vrchlabí se dostalo do širšího reprezentačního výběru U18 a U15, který se bude pravidelně připravovat na Mistrovství Evropy 2018 ve Skotsku.

V kategorii do 18 let se do výběru dostali: Tomáš Horák, Kryštof Pecold, Veronika Štefanová. Nominace pak utekla Ríšovi Pourovi, který má v současné době zraněné rameno. Snad do přípravy bude moct ještě naskočit. Výše zmíněná trojice pak dle slov hlavního trenéra, Paula Monteneiro (NZ) předvedla nadstandartní výkony, jak ve fyzické, tak dovedností fázi. 

V kategorii do 15 let byl v širším výběru Patrik Kmínek, Matěj Schejbal, Erik Karásek, Tobiáš Heřman, Honza Kubát a Matěj Rojt. Právě poslední dva kluci, Honza s Matějem, kteří už letos ve 14 letech patřili do jádra týmu, které vyhrálo mistrovský titul v kontaktu do 18 let, opět překvapili Paula svojí fyzickou a technickou připraveností. Zvláště Matěj velice příjemně překvapil svou výdrží a hbitostí ve fyzických testech, kde navzdory své váze skončil v lepší půlce hráčů.

Z našeho nejmladšího týmu (do 13 let) se do výběru dostal pouze Tobiáš Heřman. Patrik, Matěj a Erik jsou bohužel ještě ve svých 12 letech mladými hráči, kteří potřebují fyzicky a technicky dorůst. Jejich šance určitě příjde příští rok, pokud jim vydrží současný drive. O to už se ale postaráme my. :-)

Všem našich hráčům děkujeme za super reprezentaci našeho klubu. Máme z Vás radost!

David a Jakub

Oblékněte se do klubových barev

Generální partneři

Hlavní partneři

RozumímePR
Leopold Tuma Filmová tiskárna
Leopold Tuma Renovace hliníku

Partneři