U18

V tomto týmu hrají a trénují kluci a holky od 14 let do 18 let. Hrajeme již v plném kontaktu turnajovou verzi, tzv. Rugby League 9s. Není třeba se bát věkového rozdílu, do zápasu pouštíme pouze připravené hráče a v tréninku se přizpůsobíme každému jedinci. Právě kvůli tomuto přístupu jsou junioři nedílnou součástí seniorského týmu, ale také juniorské reprezentace. V roce 2017 reprezentovalo ČR hned 9 juniorů. Jakub Hudrlík nastoupil dokonce v seniorské reprezentaci a Veronika Štefanová se dostala až na Mistrovství Evropy v Irsku.

V roce 2015 přošly sezónou bez jediné prohry a vyhráli titul Mistra republiky v rugby league. V roce 2016 skončili na krásném druhém místě.

Přípravka 10-13 let

Jedná o bezkontaktní rugby, kde se k zastavení soupeře stačí místo klasické skládky pouze dotknout.  Zaměřujeme se více na hru a chápání pravidel. Pořád ale platí, že rugby musí být hlavně zábava. V roce 2017 se zúčastníme prvních turnajů v bezkontaktním rugby. 

Přípravka 6-8 let

Formou her rozvíjíme v dětech koordinaci, hbitost a týmové myšlení. Jedná se víceméně o všeobecnou sportovní přípravu, krom rugby se nebojíme gymnastiky a her jako je "mrazík", "ovečky", "na babu". V rugby se zaměřujeme na základní rugbyové dovednosti, jako je pohyb s míčem, chytání, nebo přihrávka. Základem je ale vždy zábava a radost z pohybu.

Chci hrát rugby

Rugby league přitahuje lidi kvůli svému jedinečnému duchu, ve kterém jsou věci jako čest, respekt, fair play, úcta a týmovost na prvním místě. Rádi na tréninku uvidíme každého, kdo chce rugby league aktivně hrát, nebo si trénink třeba jen vyzkoušet a zjistit, jestli je to to pravé ořechové. Stačí pouze kontaktovat trenéra příslušné kategorie a domluvit se na prvním tréninku. Není třeba mít obavy, trenéři Vám vše vysvětlí a spoluhráči samozřejmě přijmou do kolektivu.

Sponzorováno
Sponzorováno

Hlavní Partneři

ACR Design

RozumímePR
Leopold Tuma Filmová tiskárna

Partneři

Tankovna u Učíků
CANZA
Leopold Tuma Renovace hliníku
Kmeki
Partners
Strombuch
CarClub
CarClub